Benim Güvencem

Artık kapkaç durumunda cep telefonu, kimlik, kredi kartı, anahtar gibi kişisel eşyalarınızın çalındığı durumlar; ve herhangi bir kaza halinde oluşabilecek vefat,maluliyet ve tedavi giderleri için verdiğimiz güvencelerimizi; ve bunlara ek olarak, ihtiyaç duyduğunuz her anda başvurabileceğiniz tıbbi danışmanlık ve konut destek hizmetlerimizi sizin için tek bir poliçe altında topladık.

Güvenin ilk adresi Yapı Kredi Sigorta, sizi de "Benim Güvencem Poliçesi" ile kanatları altına almaya hazır. 

Benim Güvencem


Kapkaç

Ürün içinde yer alan Kapkaç teminatımızla sigortalımızı ev ve ofis dışında başına gelebilecek her türlü kapkaç vakasında garantimiz altına alıyoruz. Böyle bir olay halinde sigortalımızın beraberindeki cep telefonu, giyim eşyası, çanta, anahtar, kimlik ve diğer kartlar çalınırsa limitler ve poliçe şartları dahilinde ödeme yapmayı taahhüt ediyoruz. Ayrıca kredi kartlarının çalınmasını takip eden 1 hafta içerisinde oluşabilecek harcamalar da yine limitler dahilinde güvencemiz altında.

Bireysel Kaza

Bireysel Kaza sigortamız poliçe süresi boyunca günün her saati, nerede olursa olsun kişinin iradesi dışında karşılaşabileceği kazalar sonucu uğrayabileceği zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunar. Sigortalımızın karşılaşabileceği yaralanma durumlarında limiti dahilinde tedavi masraflarını karşılamayı, ölüm ve sürekli sakatlık hallerinde ise ödemiş olduğu prim oranınca tazminat ödemeyi taahhüt ediyoruz.

Kişisel Sorumluluk

Benim Güvencem Kişisel Sorumluluk teminatı, sigortalıyı poliçe süresi içerisinde, oluşabilecek bir olay sonucunda 3. şahısların uğrayabilecekleri maddi ve bedeni zararlara karşı sigortalının bireysel olarak sorumlu tutulması hallerini poliçede belirtilen limitler dahilinde güvence altına alan bir hizmettir.

3. Şahısların vefatı
3. Şahısların yaralanması
3. Şahıslarda oluşacak maddi zararlar

Assistans

Benim Güvencem Asist hizmetimiz öncelikli olarak konut hizmetleri için tasarlanmıştır. Sigortalılarımız boru patlaması, cam kırılması, çilingir ihtiyacı, elektrik tesisatı problemi ile karşılaştıkları durumlarda yılda 3 kez olmak üzere olay başına 100$ limitli olarak assistans uygulamamızdan faydalanabilirler. Bunun haricinde asistansımız dahilinde ambulans ve tıbbi danışmanlık hizmetlerimizi ücretsiz olarak vermekteyiz.

Ayrıca arzu eden sigortalılarımız assistansımızı diledikleri zaman arayarak hava/yol durumu, otel, sinema, restoran, ulaşım aracı, eğlence merkezi, sağlık kuruluşu bilgilerine anında ulaşabilirler.

Benim Güvencem Sigortası Özel ve Genel Şartlar PDF versiyonuiçin tıklayın.

Benin Güvencem Assist broşürünün PDF versiyonu için tıklayın.

Daha fazla bilgi için "Randevu Talep Formu"Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için "Randevu talep formu" 'nu doldurabilirsiniz. Sigorta ve emeklilik konularında ihtiyaçlarınızı beraber belirleyelim.
Randevu Talep Formu

Allianz Müşteri Hizmetleri ;


Allianz 0850 399 9999

0850 399 9999