Akıllı Adım Kurumsal Emeklilik

Kurumsal Emeklilik Planları, kurumlara sağlanan özel avantajların yardımıyla, çalışanların veya üyelerin önceden planlanmış tamamlayıcı bir emeklilik gelirine sahip olmalarını ve mevcut hayat standartlarını emeklilik döneminde de sürdürebilmelerine olanak sağlar.

Mevcut kamu güvenlik sistemleri, çalışanlarınızın emeklilikleri için bir gelir kaynağı olsa da, yaşam standartlarını emekliliklerinde de korumaları için grup emeklilik planlarına ihtiyaç vardır.

Çalışanların sosyal güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilen ek kazanç paketleri, günümüzde modern insan kaynakları yönetiminin sıkça başvurduğu bir yöntem. Bu tür ek kazanç paketleri ile personelin gelecek ile ilgili kaygılarının azaltılması, huzurlu ve verimli çalışmalarının sağlanması ve işyerine olan bağlılıklarının artırılması amaçlanır. Yurtdışı örneklerine baktığımızda, ek kazanç paketlerinden en fazla ilgiyi çekenin işverenlerin sağladığı özel emeklilik planları olduğunu görüyoruz.

Kurumsal Emeklilik

Daha fazla bilgi için "Randevu Talep Formu"Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için "Randevu talep formu" 'nu doldurabilirsiniz. Sigorta ve emeklilik konularında ihtiyaçlarınızı beraber belirleyelim.
Randevu Talep Formu

Allianz Müşteri Hizmetleri ;


Allianz 0850 399 9999

0850 399 9999